Zostań programistą już teraz

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacząłeś naukę, ale po chwili nie rozumiałeś co się dzieje? Masz dość swojej obecnej pracy i chcesz zarabiać dobrze siedząc w przyjemnym biurze? A może chcesz pracować z domu, być blisko rodziny?
Odpowiedzią jest e-book Myśl jak programista. Nauczysz się w przyjemny i skuteczny sposób programować od zera. Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu autora unikniesz złych nawyków w programowaniu. Książka wykształci w Tobie odpowiednie myślenie, co jest najbardziej wartościową cechą za którą płaci się programistom.

Czego nauczysz się z E-booka?

Według danych z września 2021 w Polsce brakuje 100 tysięcy programistów, a w samej Eurpie ponad milion. Oznacza to, że niemal każdy programista potrafiący programować i chcący być zatrudnionym taką pracę otrzyma. Specjaliści, czyli osoby umiejące same rozwiązywać złożone problemy są rozchwytywani i będą otrzymywać coraz wyższe wynagrodzenie ze względu na swoją samodzielność. E-book Myśl jak programista rozpocznie Twoją drogę w kierunku specjalisty. Książka w łatwy sposób przedstawia każdy element programowania, dzięki czemu polubisz programowanie a to poprowadzi Cię do zarobków o których marzysz. Czas spełnić marzenia.

E-book ma 1975 stron, które skupiają 15 lat doświadczenia, w tym 6 lat doświdczenia w języku C#. A co ważne od osoby, która pasjonuje się programowaniem i jest nadal aktywna i ciągle się rozwija.

Czym jest programowanie?

Na początek dowiesz się czym jest programowanie, jakie stanowiska występują w ramach działu w którym pracuje programista oraz jakie podejście może Ci pomóc w nauce.
Stron: 62

Kurs programowania C#

Obszerny kurs programowania w języku C#. Każdy element oprogramowania jest opisany w przystępny sposób. Sprawi to, że z łatwością będziesz posługiwał się językiem C#, a jednocześnie nauczysz się odpowiednio podchodzić do zadań programistyczych.
Stron: 1264

Myśl jak programista

W ramach tej części dowiesz się jakie narzędzia są wsparciem dla programisty, w jaki sposób podchodzić do swoich zadań i ułatwiać sobie ich rozwiązywanie.
Stron: 209

Algorytmy, które powinieneś znać

Poznasz kilka przydatnych algorytmów na początku swojej drogi. Pomogą Ci one również zrozumieć czym jest algorytm oraz jak one działają.
Stron: 196

Poszukiwanie pracy

Dowiesz się co trzeba wykonać by znaleźć pracę, jak działać a czego unikać. Dowiesz się również jak ustalić swoje oczekiwania co do waruków pracy oraz jak wygrać z innymi kandydatami.
Stron: 108

Życie programisty

W tym rozdziale porozmawiamy jak mądrze zarządzać sobą w czasie. Co robić by nie popaść w kłopoty oraz jak zadbać o swoją przyszłość.
Stron: 136

Jak wygląda nauka z e-bookiem?

image
  • Teoria - otrzymujesz informacje o tym skąd pochodzi dany element oprogramowania, co wykonuje i jak prawidłowo z niego korzystać.
  • Praktyka - otrzymujesz kod działającego oprogramowania wraz z dokładnym omówieniem. W tym miejscu możesz niczym uczeń na lekcji zobaczyć jak praktycznie wykorzystać teorię.
  • Praca domowa - otrzymujesz kilka zadań do wykonania samodzielnie.
  • Podpowiedzi - jeżeli pojawią się trudności z pracą domową w tej sekcji są podpowiedzi jak można zrealizować dane zadanie. Dzięki temu, gdybyś potrzebował dodatkowej pomocy z zadaniami tutaj je znajdziesz. A dodatkowo będziesz mógł zweryfikować czy dobrze przygotowałeś oprogramowanie.

Dla kogo jest książka "Myśl jak programista"?

Powiem krótko. Programistą przy pomocy książki Myśl jak programista zostanie tylko i wyłacznie osoba, która będzie praktykować zdobywaną wiedzę. Nie da się zostać programistą bez tworzenia kodu, popełninia błędów i uczenia się jak nie doprowadzać do nich. Książka Myśl jak programista może mocno Cię wesprzeć w tej kwestii, jednak jeżeli nie chcesz praktykować to żadeen kurs lub książka nie zrobi z Ciebie programisty.

Książkę powstała dla:

Chcących więcej od życia

Zawód programisty to jeden z nielicznych zawodów, które są wysokopłatne i nie zanosi się na zmiany. Można pracować też zdalnie. Istotne dla Ciebie jest to, że nikt nie pyta o żaden papierek, liczą się jedynie Twoje umiejętności, które jesteś w stanie zdobyć.

Zmęczonych swoją obecną pracą

Jeżeli jesteś zmęczony swoją obecną pracą lub też otrzymywaną pensją to może czas pomyśleć o zostaniu programistą. Oczywiście nie rzucaj obecnej pracy, naucz się programowania po godzinach. Nawet jeżeli masz już powyżej 50 jesteś w stanie się nauczyć programowania.

Rozczarowanych innymi kursami/książkami

Prowadziłem szkolenia z programowania i wiem, że dostępne kursy i książki w języku polskim stanowią często barierę nie do przeskoczenia. Jeżeli odbiłeś się od innych kursów/książek ta może być dla Ciebie tym czego potrzebujesz by nauczyć się programowania.

Studentów i uczniów

Jeżeli jesteś studentem albo uczniem to jest to dla Ciebie dobry czas na zdobycie umiejętności programowania. W takim wieku bardzo szybko się uczy nowych rzeczy, możesz bardzo szybko przekroczyć 10 tysięcy miesięcznie pensji jako programista.

Recenzje czytelników

"Ciekawe podejście ze zwracaniem się wprost do czytelnika. Myślę, że jedna z lepszych książek dla chcących rozpocząć przygodę z programowaniem"
Mikołaj K.
Doradca klienta
"Zaskoczyło mnie jak wiele autor poświęca czasu na dany element kodu. W darmowych kursach online były dwa trzy zdania i nic nie rozumiałem, tutaj jest kilkanaście stron. Zwykle w połowie już wiedziałem dokładnie jak działa instrukcja"
Alan C.
Student
"Znakomicie się czyta. Czułam się jakbym słuchała wykładu prawdziwego pasjnata"
Jagoda W.
Recepcjonistka
"Cieszy, że autor nie chce zawrzeć wszystkiego w jednej książce przez co można w pełni poznać podstawy. Ma wszystko co potrzebuje osoba chcąca zostać programistą."
Iza S.
Nauczycielka fizyki
"Widać, że autor ma wiedzę i umiejętności. Doskonale rozumie każdy element programowania, który opisuje. Choć niektóre opisy nie były dla mnie zrozumiałe, na szczęście każdy element jest opisywany na kilka sposobów."
Emil B.
Kelner